NASIL PAİNTBALL OYNAYABİLİRSİNİZ

Kulübümüz İzmir Bornova bölgesi Çiçekliköy mevkiinde, Pınarbaşı mülki yarış pistinde ve Kemalpaşa Alaş Kımız Çiftliğindeki paintball sahaları ve talep olması halinde tüm ege bölgesi genelinde kurduğu mobil sahaları ile hizmet vermektedir. Ayrıca başta İstanbul, Ankara ve Antalya olmak üzere Türkiye genelinde yaklaşık 30 değişik noktadaki partnerleri ile geniş katılımlı organizasyonlar düzenleme kabiliyetine sahiptir.
 

Temel amacı sportif faaliyetler olan kulübümüz sahalarında öncelikli olarak üyelerine hizmet vermektedir. Üyelik koşulları ile ilgili avantajları öğrenmek ve bilgi almak için iletişim kısmından kolayca kulübümüze ulaşabilirsiniz.
 

Paintball oynamak artık çok pahallı ve korkutucu değil... Şayet kulübümüze üye değilseniz ve paintball oynamak bu heyecanı yaşamak istiyorsanız sizi kulübümüzde misafir edebiliriz sadece bir telefon kadar yakınız...

Türkiye’nin en büyük oyun parkurlarına sahip kulübümüz aynı anda 30 kişinin paintball oynayabildiği doğal ve orman parkurları ile sıkça yenilenen senaryo sahaları hizmet vermektedir. Profesyonel lisanslı takım sporcularımızın gönüllü katılımları ile yönetilen oyunlarda kulübümüzün şampiyon sporcuları ile tanışma ve sohbet etme şansı bulabileceğiniz gibi antreman günlerinde kendilerine karşı şansınızı deneme fırsatınız bile olabilir.

Tüm bu aktivite için ödemeniz gereken tutar ise sadece kullandığınız malzeme kadar. Tek kullanımlık tulumlar, termal özellikli ve yüksek görüş sağlayan maskeler, yaklaşık 40 metrede hedef vurabilen özellikteki markerlar, turnuva serisi kolay kırılan ve dengeli atış gücü sağlayan yüksek kaliteli boya topları ile güvenli ve keyifli paintball oynamak istiyorsanız iletişim bilgilerimize bir göz atın size bir telefon veya mail uzaklığındayız.